Orai Vilniuje
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Konteinerių nuoma Kaune

geriausios kainos, be tarpininkų

Patogesniam šiukšlių surinkimui ir išvežimui Kaune siūlome naudotis konteineriais ir teikiame jų nuomos paslaugas. Mes turime savo konteinerius ir dirbame be tarpininkų. Nuomojant konteinerius Kaune yra laikomasi kelių pagrindinių taisyklių:

  • Konteineriai: 7,5m3 (30 vnt.), 8m3 (>50 vnt.), 10m3 (>30 vnt.);
  • Konteinerių nuomos terminas 5-7 dienos;
  • Geriausia užsakinėti konteinerį iš anksto, prieš 1-2 dienas.

KONTEINERIŲ NUOMOS KAUNE KAINOS

Konteinerių nuomos kaina priklauso nuo konteinerio dydžio, konteinerių kiekio ir konteinerio transportavimo atstumo.
Plačiau telefonu: 8 621 00 201.

KONTEINERIŲ NUOMA KAUNE BE TARPININKŲ

Tipinė situacija: skambinate, klausiate kokia konteinerių nuomos kaina, tačiau gaunate aukštesnę nei rinkos kainą. Klausiate: ar galiu pastatyti tada ir ten, tačiau atsakymo nėra, reikia laukti skambučio. Kreipdamiesi į mus paslaugas gausite be tarpininkų, tad tinkamas kainas bei atsakymus pateiksime čia ir dabar.

Kontaktiniai duomenys užsakymams Kaune

8 621 00 201
  • El. p.
  • Online užsakymas
  • Rekvizitai dešinėje pusėje.
  • Skambinkite, rašykite — mes būsime laimingi galėdami padėti jums!

D.U.K.

— Kaip vyksta atliekų konteinerio atvežimas?
Po konteinerio užsakymo telefonu sutartą dieną ir sutartu laiku jis yra atvežamas užsakovo pateiktu adresu. Konteinerio pastatymo metu yra būtinas užsakovo dalyvavimas, nes jis turi parodyti konteineriui pastatyti parinktą vietą. Po konteinerio pastatymo užsakovas pila į jį šiukšles sutartą laiką. Užsakovo pageidavimu konteinerio naudojimo laikas gali būti pratęstas tomis pačiomis sąlygomis. Kai konteineris yra pakrautas, užsakovas apie tai praneša ir konteinerio pasiimti yra atvykstama sutartu laiku. Be užsakovo leidimo konteineris nėra išvežamas. Atsiskaitymas už konteinerį vyksta atvykus jį išvežti, todėl užsakovo dalyvavimas yra būtinas. Be apmokėjimo konteineris nėra išvežamas.

— Kas atsitiks, jeigu konteineris bus prikrautas su kaupu?
Jeigu užsakovas neatsižvelgęs į išankstinį vykdytojo perspėjimą perkrauna konteinerį pagal svorį ar tūrį padidėja tikimybė, kad transportas negalės jo pakelti ir išvežti. Tokiu atveju užsakovo sąskaitą turės būti pastatytas antras konteineris ir užsakovas turės perkrauti į jį viršsvorį iš pirmo konteinerio arba nukrauti šiukšlių kaupą. Tik atlikus šiuos veiksmus konteineriai bus išvežti.

— Kokios talpos konteineriai gali būti statomi Kaune?
Yra galimybė užsakyti 7.5, 8m3 talpos konteinerius. Konteineriu talpa yra parenkama atsižvelgiant į planuojamų atliekų kiekį ir svorį. Išsirinkti Jums tinkamą konteinerį padės mūsų specialistai.

Kontaktai užsakymams Kaune

8 621 00 201

M. Daukšos g. 44, Kaunas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas 302739644

PVM kodas LT100008123618

Be tarpininkų

Geriausios kainos

Aptarnavimo kultūra

Konsultavimas

ONLINE UŽSAKYMAS

Tinklapio žemėlapis

© 2020 Pervezu.lt — statybos paslaugos be tarpininkų | By Seven Arts | Sponsa narys